Відомий таролог та екстрасенс Макс Гордєєв, переможець "Битви екстрасенсів" зробив розклад на тему суду в Гаазі.

На своїй сторінці в instagram Макс відповів на питання блогерки. Вона запитала, чи є надія на суд в Гаазі. Макс Гордєєв з перших днів повномасштабної війни ділиться з українцями різними прогнозами, зокрема попереджає про можливі атаки російських окупантів. На запитання про суд в Гаазі таролог відповів ствердно.

Макс Гордєєв. Фото: Instagram
Макс Гордєєв. Фото: Instagram

Сто відсотково. Знову випала карта "Падіння імператора" та карта "Людина в клітці". Карти показують стовідсоткову інформацію. Полетять голови всіх. Навіть зараз піде ця ситуація. — зазначає Гордєєв.

Макс Гордєєв. Фото: Instagram
Макс Гордєєв. Фото: Instagram

Популярні новини зараз
Люксовий "Запорожець" для мажорів: у мережі показали альтернативну версію ЗАЗ-968 Знайшовся рідний брат "горбатого" Запорожця з Японії: як дві краплі води, не відрізниш Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували
Показати ще

Він також додав, що коли правильно працюєш з картами, то вони показують точні та чітку інформацію. За словами Гордєєва, ворог вже почав тікати з території України. Він зауважує, ворог тікає поранений, злий.

Коли у екстрасенса запитали, як і коли закінчиться війна в Україні та якою буде перемога, якою він бачить нашу перемогу, то Гордєєв заявив, що війна завершиться після великої битви. Відбудеться битва і прийде дуже хороша новина, - сказав езотерик.

Нагадаємо, ми писали, що екстрасенс Макс Гордєєв поділився передбаченням щодо землетрусу в Україні: "Треба боятися".

Як повідомляв "Знай.ua" екстрасенс попередив українців про підступні плани росії.

Також "Знай.ua" інформував, екстрасенс Макс Гордєєв передбачив долю росії та путіна.