Українці частенько скаржаться на сервіс та послуги "Укрпошти". Буває, співробітники грубіянять, черги кілометрові, а посилки доставляють у неналежному вигляді. З одним клієнтом відбулася чергова плачевна ситуація. Замість планшета він отримав гору мотлоху.

Негативний відгук залишили на сторінці "Укрпошти" у Facebook. За словами незадоволеного клієнта, він замовляв цінний товар, але доставили йому по суті сміття, при цьому пошта неправильно вказала фактичну вагу.

Укрпошта. Фото: скрін youtube
Укрпошта. Фото: скрін youtube

"Після розпакування я виявив, що пакування пошкоджено (пакувальний матрас здутий), планшета нема, а замість нього вкладений різний мотлох. Посилка була опечатана скотчем митниці, але ніяких супровідних документів додано не було", - додав клієнт.

У зв'язку з цим він вимагає від Укрпошти пояснень, зокрема захотів отримати доступ до камер відеоспостереження на митниці, щоб з'ясувати, куди подівся його товар. У компанії просто нагадали про стандарти, мовляв, клієнт має оглядати посилку та складати акт у разі пошкоджень.

Популярні новини зараз
12-річну школярку вигнали з уроку за те, що вона прийшла у дешевій спідниці Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків
Показати ще

"У разі виявлення недостачі, заміни, повного або часткового пошкодження або псування відправлення працівник поштового зв'язку складає акт у трьох примірниках, який підписується ним, керівником об'єкта поштового зв'язку та одержувачем. Один екземпляр акта видається одержувачу", - відповіли в Укрпошті.

Після складання акта слід написати заяву, щоб розпочалася службова перевірка, завдяки якій можна з'ясувати причину пошкодження та розмір компенсації.

"Висунення претензій щодо питання відсутності або ж зіпсуття вкладення поштового відправлення після його одержання та розкриття вдома, на жаль, не є можливим", - додав оператор.

Відгук клієнта "Укрпошти", скріншот
Відгук клієнта "Укрпошти", скріншот

Нагадаємо, українців навчили, як отримати пенсію за період безробіття

Раніше ми писали, повістки через "Дію": нардеп пообіцяв втілити найбільший страх призовників (оновлено)