Пенсіонери в Україні можуть отримати надбавку до виплат, якщо досягли певного віку. У ПФУ поділилися подробицями та відповіли, про яку суму йдеться.
У постанові Кабміну №849 від 16 вересня 2020 року "Деякі питання підвищення пенсійних виплат для окремих категорій осіб у 2021 році" йдеться про те, що українцям віком від 75 до 80 років належить щомісячна компенсація у розмірі до 456 гривень.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Ті українці, яким виповнилося 75 років, одержують таку надбавку вже з 1 жовтня 2021 року. Особам, які досягли 75 років після зазначеної дати, збільшення встановлюється з дня досягнення ними такого віку.
У ПФУ наголосили на важливому моменті про те, що дана надбавка не підсумовується. Це означає, що як тільки людина досягає зазначеного віку, вона просто отримує гроші в іншому розмірі.
Наприклад, 74-річному пенсіонеру виплачували 300 гривень (сума в такому розмірі належить у віці від 70 до 75 років), а вже після досягнення 75 років йому додадуть лише 156 гривень. У результаті розмір надбавки складе 456 гривень (але не 300+456 гривень, як багато хто думає). А ось із 80 років виплати збільшать із 456 до 570 гривень.

Гроші, гривні: фото economy.24tv.ua
Гроші, гривні: фото economy.24tv.ua

Раніше ми писали про те, що в "Нафтогазі" розповіли клієнтам про нову послугу: обіцяють якісніше обслуговування

Як повідомляв Знай.ua, до 8500 гривень за відсутність військового квитка: кому в Україні "світить" значний штраф

Також портал Знай.ua писав, що 1200 гривень доплати: хто із пенсіонерів може розраховувати на нові виплати

Популярні новини зараз
У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам Покровська батьківська субота: що потрібно обов'язково принести до церкви Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще