Французька гуманітарна організація ACTED надає додаткову грошову допомогу українцям, які зазнають серйозних труднощів через повномасштабну війну, розпочату росіянами 24 лютого 2022 року.

Зокрема це стосується громадян, які продовжують жити в Херсонській області, на неокупованій території... і у яких повністю або частково зруйновано житло. Кожен член таких сімей може одержати 6600 гривень.

Гроші. Фото: Youtube
Гроші. Фото: Youtube

Проте є певна умова: якщо особа отримувала фінансову допомогу від інших міжнародних організацій протягом останніх трьох місяців, то отримати її повторно з боку ACTED не вдасться.

Заявку на отримання допомоги можна подати як особисто, так і від імені сім'ї.

Популярні новини зараз
"Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що В українців почнуть тимчасово вилучати тварин: з яких причин і що потрібно знати Хаял Алекперов з "Битви екстрасенсів" розповів про свою тривогу на рахунок війни: "Побачив Ісуса, який ходить Майданом" Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС
Показати ще

Для того, щоб подати заявку, потрібно звернутися за місцем проживання до райрад у місті Херсон (Суворівська, Дніпровська та Корабельна) або до старостатів (Садовська, Придніпровська, Антонівська, Камишанський, Зеленівська та Степанівський). Прийом заявок від громадян відбувається у будні дні – з понеділка по п'ятницю – протягом короткого періоду часу (з 9 до 14 годин).

Соціальна допомога, скріншот: YouTube
Соціальна допомога, скріншот: YouTube

Після подання заявки, представники ACTED зв'яжуться з вами для уточнення наданої інформації. Розмір фінансової допомоги складає вже звичні українцям 2220 гривень на кожного члена сім'ї (протягом трьох місяців).

Виплати здійснюються одним платежем на банківську картку або грошовим платежем через "Укрпошту".

Нагадаємо, українським біженцям зроблять привабливу пропозицію: програма продовжена

Як повідомляв "Знай.ua", виплати від держави: хто і скільки може отримати у травні

Знай.ua писав, 9 причин, з яких українці не зможуть отримати субсидію: варто перевірити