Українці можуть отримати нові виплати, які фінансує громадська організація "Мартін-Клуб" у партнерстві з міжнародною організацією гуманітарної допомоги Mercy Corps за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Фінансова допомога сплачується протягом трьох місяців, а її розмір становить 2200 гривень на місяць на кожного члена сім'ї. Виплати доступні особам, які постраждали від війни та проживають у Харківській області.

Виплати. Фото: Youtube
Виплати. Фото: Youtube

Також діють інші умови отримання виплат. Так, претендент на допомогу не повинен отримувати фінансової допомоги від інших благодійних організацій протягом двох останніх місяців.

Для оформлення виплат потрібно надати:

Популярні новини зараз
В тебе є 7 днів: що потрібно зробити українським водіям, щоб не отримати 48 тисяч штрафу "Вирішили під шумок стягувати бабло": на "Укрпошті" з'явилася додаткова плата за посилки Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще
  • індивідуальний податковий номер;
  • номер ID-картки чи паспорта;
  • інформацію про кількість членів домогосподарства;
  • вказати фактичне місце проживання;
  • вказати номер банківського рахунку.

Гроші. Фото: Youtube
Гроші. Фото: Youtube

Записатись на реєстрацію можна за телефоном гарячої лінії: 0800334925.

Раніше портал Знай повідомляв, українським бюджетникам планують підвищити заробітну плату: отримають не всі.

Також наш портал інформував, скільки в Україні отримують особи з інвалідністю: розмір пенсій та важливі нюанси.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, у Мінсоцполітики пояснили, скільки заборгували пенсіонерам: люди не отримали мільярди.