Дуже відома в соціальних мережах українська астролог Яна Тимощук, яка нещодавно побачила, що транзит Юпітера пройшов "четвертим будинком" України, визначила, чого варто чекати від найближчих кількох місяців українцям.

Цього разу Яна Тимощук спробувала спрогнозувати, чим обернеться розташування ядерної зброї на території Республіки Білорусь. Також Яна визначила, чи буде ця зброя застосована у будь-якому вигляді.

Про це Яна Тимощук розповіла у новому ефірі на своєму каналі у мережі YouTube.

Яна Тимощук, скріншот: YouTube
Яна Тимощук, скріншот: YouTube

"Повернення до минулого. Ситуація з розміщенням ядерної зброї показує, що це спроба отримати якісь "плюшки" - це гроші, влада. Спроба утримати. Енергія тут хороша, застосовуватись вона не буде", - розповіла Яна.

Популярні новини зараз
Клієнт "Привату" виявив борг на картці без кредитного ліміту: з'явився містичним чином Україна забороняє польські товари: які продукти ми більше не побачимо на прилавках Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Олександр Лукашенко, скріншот: Youtube
Олександр Лукашенко, скріншот: Youtube

Також Яна Тимощук розповіла про ставлення кількох страх та "вищих сил". Ще астролог побачила, що білоруський диктатор матиме проблеми через таке рішення.

"Вищі сили приведуть людство до розуму. Карта "Земля", "Імператриця" - вона дає погані шанси для Лукашенка. Буде важко Білорусі. Він не може контролювати питання, і це йому не подобається. Зберігається енергія людини, суті людської, все це зараз у пріоритеті...", - розповіла Яна Тимощук.

Нагадаємо, "Немає більше Росії, як країни": у Володимира Зеленського розповіли те, на що чекали всі українці.

Раніше повідомлялося, "Україна зайшла в безпеку": тарологиня Яна Тимощук розкрила астрологічну карту процвітання, вороги заздрять.

Також, навіщо потрібно терміново міняти гімн України? Нумеролог розповів про магію цифр у 24 серпня та важливі кроки на шляху до перемоги.