Наступний опалювальний сезон для українців може виявитися не менш складним, аніж попередній.

Опалювальний сезон-2024 Україна може вперше пройти без імпорту газу. Про це йдеться в заяві голови НАК "Нафтогаз України" Олексія Чернишова.

Гaзові мережі. Фото: YouTube
Гaзові мережі. Фото: YouTube

За словами Чернишова, у 2023 році Нафтогаз має намір видобути 13,5 млрд кубометрів газу. Також маємо певні очікування від приватних видобувників.

Нафтогаз долучився до платформи спільних закупівель газу Aggregate EU. Якщо при негативному розвитку подій палива не вистачатиме, потрібні обсяги його зможуть оперативно замовити.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Гaзові мережі. Фото: YouTube
Гaзові мережі. Фото: YouTube

Також голова Нафтогазу наголосив, що в нашій країні досить великі запаси газу, і їх час використовувати.

"Україна посідає друге місце в Європі за підтвердженими запасами газу. І ми маємо нарешті почати використовувати цей потенціал", — зазначив Чернишов.

За інформацією прем'єра, станом на зараз в українських сховищах зосереджено 9,2 млрд куб. м газу. При цьому Україна входить до трійки країн Європи з найбільшими запасами газу. Також за даними голови уряду, Україна має у своєму розпорядженні чи не найбільші у Європі підземні газові сховища (ПСГ), у яких можна зберігати понад 30 млрд кубів газу.

Нагадаємо, ми писали, як дізнатися, звідки "намалювалася" заборгованість у платіжці: Нафтогаз дав пояснення споживачам.

Як повідомляв "Знай.ua" Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції.

Також "Знай.ua" інформував, коли і на скільки підвищать ціни на воду та газ? У НКРЕКУ готові оголосити рішення вже за кілька днів.