У Держприкордонслужбі спростували інформацію у деяких ЗМІ про нібито заборону виїзду з України 17-річним юнакам.

Прикордонники запевняють, що після запровадження воєнного стану обмежено виїзд громадянам України чоловічої статі віком від 18 до 60 років (окрім визначених винятків). Прикордонники спираються на постанову Кабміну №57 Про затвердження Правил перетинання державного кордону громадянами України.

Перетин кордону, скріншот з відео
Перетин кордону, скріншот з відео

На 17-річних юнаків ці обмеження не розповсюджуються! – наголошують у ДПСУ.

Фізична особа після досягнення 16-річного віку має право на вільний самостійний виїзд за межі України.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Перетин кордону. Фото: скрін youtube
Перетин кордону. Фото: скрін youtube

Державна прикордонна служба України забезпечує оформлення громадян на державному кордоні, відповідно до норм законодавства та Правил перетинання державного кордону громадянами України, що затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57, — зазначили в ДПСУ.

Нагадаємо, ми писали, що назад в Україну пускатимуть тільки за гроші: що задумала влада для порушників які втекли закордон?

Як повідомляв "Знай.ua" чоловіки можуть виїхати за кордон, не дивлячись на мобілізацію: юрист розповів, хто може вирватися на 30 днів.

Також "Знай.ua" інформував, не так швидко, хлопчику: на українців, які зібралися виїхати за кордон, чекає ретельна перевірка.