Доходи українців під час повномасштабного вторгнення росії дуже сильно знизилися, а багато хто просто втратив свої джерела заробітку. Однак в країні залишаються люди, які незважаючи на війну та кризу, мають мільйонні статки.

За 2022 рік, коли в Україні була дуже напружена економічна ситуація і ринок праці сильно страждав, кількість офіційних мільйонерів зросла. Про це пише Інформатор.

Безробіття. Фото: скрін youtube
Безробіття. Фото: скрін youtube

Такі дані надав голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев. Згідно з підрахунками, у 2022 році кількість українців з мільйонами на рахунках стала більшою - з 8177 до 9511 осіб.

Із цього числа на Дніпропетровщині офіційно зареєстровано 373 громадян, які мають мільйонний стан і вище.

Популярні новини зараз
Незліченні багатства Гітлера в Антарктиді: вчені знайшли достовірні докази Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Гетьманців стверджує, що цей факт зовсім не говорить про те, що реальні прибутки в країні почали зростати. Це показник того, що українці відповідально ставляться до декларування своїх доходів, що є обов'язковою процедурою згідно із законом.

Статистика декларувань громадян у 2023 році, скріншот
Статистика декларувань громадян у 2023 році, скріншот

Крім того, українцям показники статистики щодо декларування доходів у 2023 році. До 25 травня подали 169 тисяч відповідних документів, у яких задекларовано 114 493,3 мільйонів гривень доходів.

Нагадаємо, скільки українці заборгували за комуналку під час війни: сума вражає

Раніше ми писали, що безробітним роздадуть 26 800 гривень: на що можна пустити кошти

Також портал Знай.ua писав, що українцям дозволять користуватися заарештованими рахунками: які будуть обмеження