Про це повідомив один з ініціаторів створення вітчизняних бойових безпілотників підприємець і волонтер Юрій Голик, який показав дрон в оновленому копусі.

Як зазначив волонтер, нові безпілотники зможуть перебувати в повітрі приблизно півтори години й за своїм функціоналом мають шанс замінити Мавіки.

українські ударні БПЛА
українські ударні БПЛА

“Гадаємо, що ці безпілотники буде зручно застосовувати невеликими ескадриліями для супроводу штурмових груп. Кілька безпілотників може завдавати ударів по вогневих точках окупантів, несучи по три кілограмові боєприпаси кожен. І одночасно коригувати перебіг бою”, — написав Юрій Голик.

Підприємець додав, що ці дрони незабаром відправляться у бойові точки. Крім того, через два тижні перша партія планерів-розвідників з дальністю польоту 25-35 км також буде допомагатимуть нашим військовим виконувати бойові задачі.

Популярні новини зараз
Зростання тарифів на 50%: українцям назвали дату, коли прийдуть нові платіжки за світло та газ Чи буде 2024 рік високосним: усі заборони та таємниці року Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні
Показати ще