Кити і дельфіни, могли використовуватися рф володимира путіна як зброю в його боротьбі проти Заходу, ґрунтуючись на темній історії такої практики в минулому.

Ця новина з'явилася після повідомлень про Хвалдіміра, молодого білуга, до якого була прикріплена камера, ймовірно, привезена з росії. На виготовленій за індивідуальним замовленням підвісці для перенесення GoPro на киті було написано "Обладнання Санкт-Петербурга", а експерти повідомили CNN, що він пройшов навчання - його надмірно доброзичлива поведінка нехарактерна для його виду.

володимир путін, скріншот: YouTube
володимир путін, скріншот: YouTube

Кит-білуга на ім'я Хвалдімір, якого вперше виявили чотири роки тому біля Норвегії та запідозрили у шпигунстві на користь росії, опинився в районі узбережжя Швеції – ймовірно, він шукає пару. У неділю, 28 травня, його помітили біля південно-західного шведського узбережжя у районі населеного пункту Хуннебостранд.

Згідно Daily Mail, деякі експерти побоюються, що кит міг бути продуктом російської шпигунської програми.

Популярні новини зараз
Кінець світу до 2027 року: дивний "мандрівник" у часі показав порожній Колізей у Римі та вимерлі міста Навіть на збір полуниці не пустять: Польща перестане приймати українських біженців Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату
Показати ще

Норвезькі та російські експерти підозрюють, що Хвалдимир, вперше помічений голодуючим і самотнім плаваючим неподалік Норвегії в 2019 році, можливо, був частиною програми навчання, що проводиться організацією під назвою Мурманський науково-дослідний інститут морської біології.

Білуга, фото з вільних джерел
Білуга, фото з вільних джерел

Протягом усієї історії є деякі свідчення того, що існували програми з використання підводних ссавців. 2017 року російський державний телеканал визнав, що військові намагалися дресирувати морських ссавців, щоб посилити присутність росії в Арктиці. У ньому йдеться, що програма була розроблена для "допомоги глибоководним пірнальникам і, при необхідності, знищення будь-яких незнайомців, які входять на їхню територію".

Західні експерти вважають, що самотня білуга могла бути спадщиною холодної війни, коли росія нібито намагалася завербувати китоподібних — китів, дельфінів і морських котиків — як шпигунів у ті неспокійні часи.

У 1976 році у звітах ЦРУ говорилося, що Совєти доклали зусиль з навчання дельфінів-афалін розміщувати на кораблях "пакети", такі як пристрої стеження та вибухові речовини.

дельфін
дельфін

Вважається, що Борис Журид навчав тварин і доглядав їх, стверджуючи, що навчив їх атакувати ворожих нирців і водолазів, але коли проект закінчився гроші, росія була змушена продати їх Ірану в 2000 році. Проте операція могла бути згорнута після того, як на російському сайті держзакупівель з'явилося повідомлення, яке пропонує 21 тисячу доларів за доставку п'яти дельфінів. Успіх цього невідомий.

Цим і пояснюється віра росіян у те, що Україна могла "дресувати" комарів, жаб, голубів та інших представників тваринного світу. Адже якщо це робили вони, то просто припишуть подібні дії й іншим.

Нагадаємо про переможний червень: тарологиня Хомутовська розповіла, що чекає на українців.

Раніше ми повідомляли, що аюрведичний терапевт Марія Ланг розповіла про події на фронті півроку: яку територію звільнять першою.