З Гостомеля (Київська область) прийшли новини, які стосуються скандалу з місцевим керівництвом селищної військової адміністрації. Чиновників звинувачують у тому, що вони роздавали бюджетні кошти на відновлення населеного пункту підставним компаніям та ФОП.

Чиновники заявили, що у всьому винні правоохоронні орани, які "тиснуть на них" і дуже завантажений принтер. Принаймні, вони так заявили на прес-конференції.

Щодо цієї ситуації також провели розслідування журналісти Bihus.Info, воно вже доступне на YouTube.

Прес-конференція чиновників із Гостомелю, фото: Ukrinform
Прес-конференція чиновників із Гостомелю, фото: Ukrinform

За їхніми словами, останніми тижнями до них регулярно зверталися представники різних правоохоронних органів та медіа щодо процедури закупівлі послуг на відновлення та ремонти.

Популярні новини зараз
Підслухала рецепт у черзі – тепер готую так завжди: вінегрет стане набагато смачнішим, є один секрет Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС Гороскоп на тиждень 25 вересня - 1 жовтня для всіх знаків Зодіаку: перешкоди Левів, помилка Скорпіонів та пауза Риб Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував
Показати ще

Ці звернення, за словами головного юриста СВА Марини Черевко, серйозно вплинули на роботу, адже доводилося годинами роздруковувати необхідні матеріали на єдиному принтері (так нам самим смішно це писати, але факт залишається фактом - ред.)

Надалі, за словами Черевка, роботі Гостомельської селищної військової адміністрації завадили і обшуки, які взялися проводити правоохоронці, які розслідують можливі зловживання на підрядних роботах.

Цікаво, що Черевко ніяк не прокоментувала розслідування Bihus.Info, яке описує частину можливих зловживань, зокрема – підписання прямих договорів на ремонтні роботи в селищі з підставними особами.

Заступник голови Держтомельської СВА Віталій Кучерук також не прокоментував підозрілі закупівлі, але заявив, що всі роботи вони намагалися виконувати швидко та якісно: "Ми не будівельники – ми військові. Які повинні організувати цю роботу. І це було дуже важко. І все це ми робили дуже якісно, ​​і з дотриманням законодавства. І всіх стандартів. І прозоро - щодо закупівель".

Голова ж Держтомельської СВА Сергій Борисюк, який раніше коментувати Bihus.Info історію з підозрілими проплатами відмовився, на прес-конференції заявив про тиск та замовленість атак правоохоронців та журналістів.

Прес-конференція чиновників із Гостомелю, фото: Ukrinform
Прес-конференція чиновників із Гостомелю, фото: Ukrinform

Цікаво, що Борисюк вирішив не пояснювати, в чому саме полягають тиск і замовність у ситуації, де інформація про підрядників СВА була публічною і щонайменше одна з ФОП, яка за документами мала займатися роботами в Гостомелі, заявила, що цим насправді не займається.

Керівник СВА також не коментував розслідування журналістів, проте публічно звинуватив низку чиновників, яких він вважає причетними до нібито атаки на СВА і звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням вплинути на ситуацію.

Нагадаємо, після скандалів із брониками та гуманітаркою "Епіцентр" став учасником програми "Відновлення".

Раніше повідомлялося, п'яний керівник Дарницького ТЦК Руслан Трігуб під час комендантської години трощив паркани та погрожував охоронцям.

Також, "Відповідальність мають на себе брати чиновники, а не лише охоронець": Катя Осадча розповіла, чому не погоджується із рішенням суду.