Досить великий український банк Sense bank, який раніше називався "Альфа", продовжує підносити своїм клієнтам дуже неприємні "сюрпризи".

Цього разу клієнт банку в емоційному пориві заявив, що у цій фінансовій установі можуть "обдурити клієнта хоч на 100 гривень, і радіти цьому".

Про це стало відомо завдяки повідомленню незадоволеної клієнтки Sense bank на порталі Minfin у розділі для відгуків.

"Sense bank", скріншот: YouTube
"Sense bank", скріншот: YouTube

"З карти, якою я не користувався більше 6 місяців, зняли "річне обслуговування за користування кредитним лімітом". Не користувався карткою я. Тому що ліміт за нею мені зменшили з 50 000 до 18 000, під час війни, хоч я нічого не порушував. лімітом у 18000 мені користуватися не цікаво, тому що я проживаю за кордоном, цих грошей вистачає на 1-2 тижні, а поповнювати карту в Україні мені нема кому.

Популярні новини зараз
Обов'язково зробіть це вже в неділю: традиції та прикмети Покрови Пресвятої Богородиці 1 жовтня У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Але зменшення ліміту це виявилося першою підлістю. Тим, що списали гроші за обслуговування, мене загнали на мінус 100 гривень кредитного ліміту. Це було 02.06. А вже 04.06 з мене списують ще 100 гривень за розрахунково-касове обслуговування, т.к. у мене не повністю погашено кредитний ліміт. Тобто 2 числа самі загнали мене в мінус, а 4 числа нарахували мені за цей мінус штраф.

Відгук невдоволеного клієнта Sens bank, скріншот: Minfin
Відгук невдоволеного клієнта Sens bank, скріншот: Minfin

Банк був кацапським і залишився кацапським — де в основі збагачення не зробити клієнта багатим та щасливим, а обдурити його хоч на 100 гривень та радіти цьому. Я закриватиму всі рахунки і рватиму всі стосунки з цим "недо-банком", і, природно, складу скаргу в НБУ за цим фактом. Якщо цей банк ще не позбавили ліцензії, про що писали в новинах, сподіваюся, моя скарга стане "останньою краплею" для рішення Регулятора", - розповів клієнт клієнт банку.

Sense Bank, скріншот: YouTube
Sense Bank, скріншот: YouTube

Додамо лише, що під час оформлення кредитної картки у будь-якому банку необхідно уважно ознайомитись із договором. Потрібно читати та детально вивчати все, навіть "маленький штрифт".

Нагадаємо, "Закриється і більше не побачите...": клієнти Sense bank отримали мінус 5000 грн, тривога наростає.

Раніше повідомлялося, "Кучка брехливих бандитів...": співробітники Sense bank зацькували українку через 100$, поліція ледь не запізнилася.

Також, падіння та злети готівкового долара: експерт спрогнозував зростання валюти.