Українці, які виїхали за кордон, зможуть подати заявку на призначення пенсії не лише через вебпортал Пенсійного фонду, а й через поштовий зв'язок. Про нову можливість повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Українці, які у зв'язку з початком повномасштабної війни, тимчасово проживають за кордоном та отримали тимчасовий захист чи статус біженця, можуть надіслати заяву та документи для призначення пенсії поштою.

Пенсіонерка за комп'ютером. Фото: скрін youtube
Пенсіонерка за комп'ютером. Фото: скрін youtube

"Надсилається заява до будь-якого територіального органу Пенсійного фонду України незалежно від місця реєстрації особи", - уточнюється в повідомленні.

Подання заявки на пенсію. Фото: скрін Мінреінтеграції
Подання заявки на пенсію. Фото: скрін Мінреінтеграції

Популярні новини зараз
Чи буде 2024 рік високосним: усі заборони та таємниці року Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

У Мінреінтеграції уточнюють, що копії документів, необхідних для призначення пенсії, мають бути засвідчені дипломатичним представництвом, консульською установою чи нотаріально.

Зазначається, що норма діятиме на період військового стану в Україні та протягом трьох наступних місяців після його скасування.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, українці отримають доплату до пенсії: хто може розраховувати на приємний бонус і від чого залежить нарахування.

Також наш портал інформував, "папір" зведе вас з розуму: щоб сплатити внески для збільшення пенсії, одного договору може бути недостатньо.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, "Хочу за дружину і за сестру": у ПФУ розповіли, як внести добровільні внески одразу за кількох осіб.