З 1 січня минулого року розмір штрафів збільшився вдесятеро.

У липні 2023 року мораторій можуть скасувати, якщо парламент ухвалить законопроєкт №8401.

Касовий апарат. Фото: 24 канал
Касовий апарат. Фото: 24 канал
Касовий апарат. Фото: 24 канал

Від початку 2021 року, коли офіційно набрав чинності закон про обов'язкові касові апарати (РРО/ПРРО) для ФОПів, станом на травень 2023 року було здійснено 54,9 тис. перевірок. Штрафи отримали 59,7 тисячі осіб на загальну суму 2 млрд грн.

Минулого року Держподаткова проводила в середньому 1860 перевірок використання РРО на місяць, це на 17% менше від показників 2021 року. У 2023 році кількість перевірок збільшилася на 6%.

Популярні новини зараз
У квартирі ніхто не живе, а плату за воду нараховують: "Київводоканал" підказав, як зупинити цей процес Чи буде 2024 рік високосним: усі заборони та таємниці року Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Разом з тим, зростає розмір штрафів за невикористання РРО.

Касовий апарат, фото: Unian
Касовий апарат, фото: Unian

З 1 липня скасовується мораторій на документальні перевірки для бізнесів, які не працюють з підакцизними товарами. Інспектори прийдуть до таких підприємців першочергово. Чим довше тягнути з підключенням РРО, тим більше нагромаджується штрафів, бо санкції застосовуються для кожного окремого чека.

Нагадаємо, ми писали, що з 1 липня почнеться: депутати повертають штрафи і перевірки багатьом українцям.

Як повідомляв "Знай.ua" продавчині синьо-жовтих стрічок намагалися надурити військового: "Зараз втоплю у тому фонтані".

Також "Знай.ua" інформував, Vodafone роздає українцям гігабайти інтернету та хвилини: хто може отримати абсолютно безплатно.