У понеділок, 12 червня християни відзначили початок Петрового посту. У 2023 році Петров пост триватиме місяць з 12 червня до 11 липня.

Ці дні стануть підготовкою для всіх православних до відзначення Дня апостолів Петра та Павла 12 липня. Святі Петро і Павло були названі церквою першоверховними апостолами за любов і непохитну вірність Ісусу Христу.

Апостоли Петро і Павло
Апостоли Петро і Павло / Фото з вільних джерел

Їхні проповіді допомагали людям набути істинної віри. Тому в першу чергу Петру і Павлу моляться про зміцнення віри та заступництво від злих помислів, діянь та бісівської сили. Також святим моляться за пошук свого призначення, про допомогу в роботі, про зцілення від хвороб.

Петро і Павло допоможуть кожному зверненому дотриматися постійного посту і отримати благословення Господа.

Популярні новини зараз
Чекайте на повістку до суду: борги за комуналку вибиватимуть із новою силою "Газмережі" попередили про нововведення: стосується передачі показників лічильників Жінки зізналися, яка ідеальна довжина має бути в чоловіка В Україні знайшли мобілізаційну "оазу": виконують план з мінімумом скандалів
Показати ще

Молитва, яку слід читати в Петрів піст:

"О, верховні апостоли Петро і Павло, тверді в своїй вірі і навчаннях Господа, віримо в допомогу вашу. Зійди теплом в наші душі, засіявши все любов’ю Божої. Радійте за наше життя і спрямувати допомогу свою до нас. Щоб ми, гріховні раби Творця нашого, схилилися перед його силою і могутністю, щоб позбулися ми від гордині, буйств гріховних, помислів злих. Врятуйте і допоможіть настановами вашими мати вічне життя. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь".

Церква, молитва, фото: Знай.ua
Церква, молитва, фото: Знай.ua

Нагадаємо про молитву для жінок, щоб Бог наділив мудрістю дружини: "Зберігай мене від духу світу, який зачіпає подружнє життя".

Раніше ми повідомляли, що ці дві молитви захистять ваш будинок від будь-якого лиха: читайте регулярно і з легким серцем.

Також стало відомо, що читайте цю молитву до Богородиці, щоб покращити здоров'я: зцілення буде миттєвим потрібно лише вірити.