Дослідникам вдалося знайти корабель із так званого конвою Гітлера. Імовірно, суднами він перевозив скарби Третього рейху.

Вчені вважають, що знахідка може бути доказом того, що в Антарктиді ховаються незліченні багатства. До цього вони не мали достовірних доказів цієї теорії.

Третій рейх міг використати це судно для перевезення скарбів та цінних артефактів, вважають вчені.

Деякі вчені з цією гіпотезою і справді згодні. Наприклад, колишній співробітник НАСА не виключає, що справді є якесь ущільнення на отриманих знімках у районі Південного полюса, яке своєю чергою нагадує кам'яну породу.

Популярні новини зараз
Руфер Mustang Wanted знайшов спосіб знизити корупцію у Києві: відправити мера Кличка у армію Гороскоп на тиждень 4-10 грудня для всіх знаків Зодіаку: найкращі 7 днів Овнів, течія Дів та сварки Козерогів Українці в захваті від серіалу окупантів, незважаючи на повномасштабну війну: чому його не можна дивитись "Чому тоді я повинен платити?": газовики пояснили, що повинні робити українці окрім оплати послуг
Показати ще

Раніше Міжнародна команда дослідників ось уже як три тижні займається підняттям артефактів з корабля короля Данії Ганса, що затонув у 1495 році, пише The History Blog.

Зазначимо, що вчені можуть знайти давно втрачені скарби, які залишилися на кораблі, що затонув. До того ж експерти зможуть більше дізнатися про кораблі того часу.

Нагадаємо, що не всіх євреїв не любив Гітлер: стало відомо про "список 77", який відкрив таємниці Другої світової війни. Німецька кадрова служба армії у січні 1944 року підготувала знаменитий "список 77".

Раніше ми повідомляли про улюблене Азовське море: які таємниці приховує українське диво – від льоду 70 см до фіксованого розміру хвиль.

Також стало відомо, що особу "Зодіаку" остаточно розкрито - знайдено нові факти про серійного вбивцю. Зодіак" втратив ту загадковість, яку мав понад 50 років.