Хто не ризикує – не п’є ігристого? Відправити пляшку вишуканого напою коханій, рідним чи діловим партнерам завжди вважалось ознакою гарного тону, але супроводжувалось певними загрозами.

Тендітний вантаж міг не витримати дороги, а радісна мить – бути втраченою назавжди. Та нині, завдяки унікальному пакованню wine box від Київського картонно-паперового комбінату, передати гарячі дарунки близьким можна без жодного ризику.

Нові упаковки, фото: Київський картонно-паперовий комбінат
Нові упаковки, фото: Київський картонно-паперовий комбінат

Реалії сьогодення накладають відбиток як на повсякденне життя, так і на особливі події: через вимушену релокацію та обмеження, які диктує режим воєнного стану, презенти і знаки уваги дедалі частіше надсилаються поштою, як у старі часи.

Наразі в Україні спостерігається «бум» інтернет-торгівлі алкоголем: вишуканий напій в ефектному «вбранні» є ніби сучасною реінкарнацією вітальної листівки, проте транспортування пляшок традиційно було ризикованою справою. Адже донедавна на вітчизняному ринку поштових відправлень не було альтернативи звичайним гофроящикам, котрі не убезпечували скло від бою.

Популярні новини зараз
У київському метро готуються до серйозних змін: українці чекали на це роками Працюючи все життя заробили мізерні виплати: чому у стареньких крихітні пенсії Від 302 до 1402 гривні на місяць: за що в березні українці платитимуть більше "Газмережі" попередили споживачів про зміни: платити треба по-новому
Показати ще

Нові упаковки, фото: Київський картонно-паперовий комбінат
Нові упаковки, фото: Київський картонно-паперовий комбінат

Ця ситуація сформувала попит на нові пакувальні рішення, які дозволяють урізноманітнити асортимент подарунків, створюють wow-ефект та захищають чутливі вантажі від пошкоджень під час перевезень, розповідають у Київському КПК.

Це вітчизняне підприємство, яке входить до австрійського холдингу Pulp Mill Holding, першим в Україні розробило унікальне пакувальне рішення wine-box для надсилання вина й міцних напоїв, яке є комфортним, універсальним, надійним і, що важливо для подарунків, виглядає стильно й дорого. Наразі такі бокси, розраховані на одну пляшку, вже представлені у мережі оператора «Нова пошта».

Нові упаковки, фото: Київський картонно-паперовий комбінат
Нові упаковки, фото: Київський картонно-паперовий комбінат

Серія wine-box виробництва ККПК є різновидом упаковки формату E-commerce box, оснащеної спеціальною вкладкою – капсулою безпеки. Зовнішні захисні виступи на капсулі створюють демпферну підкладку, завдяки якій вміст убезпечений від ударів з усіх боків, а внутрішня частина паковання захищена від ушкоджень у разі падіння. Конструкція дає можливість швидко запечатати пакунок без використання скотчу, а для його розкриття застосовується відривна стрічка tear tape. Крім того, сучасні технології дозволяють кастомізувати чи брендувати бокс.

Дана розробка потребувала адаптації до специфіки продажів алкогольної продукції, бо скляні пляшки не лише є крихкими, а й мають велике різноманіття форм та розмірів. Відтак конструктори Київського КПК після презентації на виставці Wine & Spirits Ukraine 2023 удосконалили та запустили у виробничий процес декілька оптимальних рішень, кожне з яких враховує індивідуальні особливості тари для різних типів напоїв та дозволяє відправити від 1 до 12 пляшок єдиним пакунком.

Нові упаковки, фото: Київський картонно-паперовий комбінат
Нові упаковки, фото: Київський картонно-паперовий комбінат

Ще одна новація від ККПК – універсальне паковання, адаптоване під скляну тару нестандартних габаритів чи комбінацію з кількох пляшок напоїв різних видів. Застосування wine-box цього типу гарантує доставку презенту адресату у цілісності й без ушкоджень. А різниця у вартості матеріалів нівелюється, якщо розглядати кожну одиницю продукції як окреме замовлення.

Таким чином, нова пакувальна серія дозволяє вирішити всі існуючі проблеми з відправкою «дарунків із градусом» і користується високим попитом у клієнтів Київського КПК напередодні Дня закоханих та весняних свят. Відтепер подарувати емоцію другій половинці, рідним, друзям чи компаньйонам, які знаходяться в іншому кінці країни, – зручно, екологічно та безпечно. Від столиці до найменших містечок і селищ, від Полісся до Херсону, від Донбасу – до Карпат: гарячих побажань без жодного ризику!