У зоопарку Сан-Антоніо, штат Техас, відбувається незвичайна подія: гіпопотам на ім'я Тімоті вирішив знову випробувати успіх стати великим політиком. Вперше він став кандидатом у президенти США у 2020 році, створив акаунти у соцмережах та завоював кілька тисяч передплатників.

Нещодавно у зоопарку знову відбулася церемонія висування Тімоті у президенти, яку відвідали десятки його шанувальників та журналістів.

Виявляється, гіпопотам не тільки має харизму, а й розгортає цілу кампанію з унікальними ідеями для майбутнього Америки.

Платформа Тімоті ґрунтується на принципах турботи про себе та інших. У його політиці особлива увага приділяється важливості щоденного омолоджувального сну, ініціативи "Дрема для всіх".

Популярні новини зараз
Орендарі можуть привласнити житло? Що треба знати Від боргу за газ можна позбутися, навіть якщо він – під 200 тисяч гривень: як це можливо Показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей з платіжками Тариф 7,96 грн/куб діятиме не для всіх: кому доведеться платити більше
Показати ще

Крім того, гіпопотам висловлюється за обов'язкові перекушування у навчальних закладах та офісах, стверджуючи, що це може підвищити продуктивність та щастя.

Тімоті також виступає за доброту, повагу та захист добробуту всіх живих істот. Його незвичайна політична платформа викликає інтерес і велику підтримку серед відвідувачів зоопарку, котрі активно купують мерч із зображенням гіпопотама.

І хоча це здається швидше жартом, ніж серйозною політикою, Тімоті навіть звернувся до своїх прихильників у соцмережах, запитуючи їхню думку про те, яким має бути його перший указ у разі перемоги.

Також наш портал інформував, холодна війна, ядерна бомба та вторгнення: Netflix випустив трейлер документалки про реалії життя українців

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що моральний стан впаде "до плінтуса", але дозволить перемогти: карпатський мольфар дав прогноз щодо важкої долі України