Глава Києва Віталій Кличко звернувся до уряду та Верховної Ради щодо компенсації витрат на пільговий проїзд у міському громадському транспорті.

Пропозиція викликала широкий резонанс у Києві, і заступник міського голови – секретар Київради Володимир Бондаренко розповів про деталі цієї ініціативи в ефірі КИЇВ24.

Громадський транспорт
Громадський транспорт

Суть ініціативи полягає у тому, що законом передбачено безкоштовне користування громадським транспортом для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю.

Проте муніципалітетам дозволено компенсувати вартість проїзду лише мешканцям своєї території. Це означає, що для людей, які не зареєстровані в цьому місті, можуть обмежуватися права на пільговий проїзд.

Популярні новини зараз
Не лише електроенергія вдарить по гаманцю: яка комунальна послуга подорожчає з 1 червня Таких цін не бачили давно: скільки доведеться заплатити за курячі та перепелині яйця Не 3,5 і навіть не 4 грн за кВт: українцям назвали "справедливий" тариф на світло Хутчіш до магазину! В Україні неочікувано "обвалился" ціни на популярні фрукти
Показати ще

транспорт, https://bitly.su/j5Njgc
транспорт, https://bitly.su/j5Njgc

Кличко запропонував два можливі варіанти вирішення цієї проблеми:

  • монетизацію пільг та виплату компенсації безпосередньо нужденним особам,
  • надання субвенцій місцевим органам самоврядування для компенсації видатків на пільговий проїзд.

Це питання стоїть на порядку денному не лише для Києва, а й для всієї України, адже йдеться про тисячі людей, які потребують допомоги та забезпечення своїх прав на території всієї країни.

Варто нагадати, пенсіонери стануть "багатшими" на тисячу гривень: як можна отримати доплату

Раніше Знай.ua стало відомо про квартири, будинки та благодійні фонди: чим володіє мер Києва Віталій Кличко

Вам буде цікаво дізнатися, чи вводять безкоштовний проїзд у громадському транспорті: де тепер не потрібно платити