Українська співачка Міша Романова, яку у цивільному житті знають як Наталію Могилинець, стикається зі складною ситуацією у своєму особистому житті.

Вона вирішила розпочати процедуру позбавлення батьківських прав свого колишнього чоловіка, аргументуючи своє рішення відсутністю будь-якого контакту між ним і їхнім спільним сином, 5-річним Мартіном.

Міша Романова. Фото: скриншот Youtube
Міша Романова. Фото: скриншот Youtube

За словами Міші, після розлучення її колишній чоловік не лише перестав спілкуватися з сином, але й повністю ігнорував його існування, що стало особливо очевидним під час військових дій в Україні. Він не зробив жодної спроби зв'язатися або дізнатися про стан свого сина, що глибоко обурило співачку.

"Для мене останньою краплею стало те, що на початку повномасштабного вторгнення він кинув слухавку і за два роки жодного разу не перетелефонував. Це показало його повну байдужість до долі нашої дитини," – зазначила артистка в інтерв'ю для tykyiv.com.

Популярні новини зараз
"Диявольська комета підлітає": відомий астролог визначив, що чекає на Україну влітку на всіх фронтах Вони точно залишаться без броні: хтось із українців гарантовано потрапляє під мобілізацію з 18 травня 3600 грн зайвими не будуть: пенсіонерам пропонують матеріальну підтримку Мають подати документи до 1 липня: українцям зробили важливе оголошення
Показати ще

Міша Романова вже звернулася до юридичних органів з проханням вирішити це питання. Вона має намір домогтися позбавлення колишнього чоловіка батьківських прав, щоб забезпечити більшу стабільність та захист для свого сина.

Міша Романова, скриншот: Instagram
Міша Романова, скриншот: Instagram

Співачка, яка самостійно виховує Мартіна, дотримується стратегії конфіденційності щодо особи свого колишнього чоловіка, не називаючи його імені та подробиць їхніх відносин у минулому.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua ексзірка ВіаГра Міша Романова розповіла про заїкання та загибель батька: "Відверто...і місцями боляче"

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, оголена Надя Дорофєєва зізналася, що "підсіла" на пігулки: "Дні схожі на битву..."