Газовики виписують штрафи на десятки тисяч гривень: кому із споживачів готувати гаманці

Газовики оштрафували споживача на майже 62 тисячі гривень після перевірки газового лічильника. Суд зобов'язав українця виплатити підприємству повну суму та додатково компенсувати витрати на сплату судового збору. Про це йдеться у матеріалах судової справи.

Довгинцівський районний суд Кривого Рогу розглянув позов оператора газорозподільної системи "Криворіжгаз". Підприємство подало до суду на споживача, у будинку якого виявили лічильник із явними слідами втручання у його роботу.

Як повідомляється, свинцева пломба заводу-виробника була розрізана на дві частини, що дозволяє вільно знімати механізм відліку. Також на пластиковій кришці відлікового механізму було виявлено сліди сколів та подряпини, що свідчить про несанкціоноване втручання споживача у роботу приладу.

Тарифи на газ Фото: скрін youtube
Тарифи на газ Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Лафа скінчилася, дострибалися: 9 причин, чому українці не отримають субсидію у 2024 році Гороскоп на тиждень 20-26 травня для всіх знаків Зодіаку: конфлікт Водоліїв, маскування Терезів та шанс Близнят Все, що накопичували – може зникнути: клієнти ПриватБанку втрачають заощадження Не лише електроенергія вдарить по гаманцю: яка комунальна послуга подорожчає з 1 червня
Показати ще

Перший етап підвищення тарифів на світ уже "дихає" нам у спину

Голова Державної інспекції енергетичного нагляду України Руслан Слободян висловив побоювання щодо можливого підвищення тарифів на електроенергію вже цього року.

Причиною такого рішення стане необхідність великих фінансових ресурсів для відновлення енергетичних об'єктів після атак з росії.

"Ймовірно, доведеться все ж таки розглянути можливість залучення внутрішніх резервів – переглянути тариф на електроенергію... Оскільки потрібен справді великий фінансовий ресурс для відновлення об'єктів електроенергетики, перший етап такого підвищення, можливо, доцільно зробити вже цього року", – каже він.

Тарифи на електроенергію, енергетика / фото: Pixabay
Тарифи на електроенергію, енергетика / фото: Pixabay

30% продуктів в Україні небезпечні: дослідження виявили шокуючі дані

Промислові трансжири, які часто перебувають у оброблених продуктах, можуть стати серйозною загрозою для серця, мозку та загального стану здоров'я. Згідно з дослідженням ВООЗ в Україні, до 30% продуктів, що перевіряються, містять трансжири в кількості, що перевищує допустимі норми.

У 2023 році Україна прийняла наказ Міністерства Охорони Здоров'я, яке обмежує вміст трансжирів у харчових продуктах. Згідно з ним, жоден продукт не повинен містити більше 2 г штучних трансжирних кислот на 100 г загальної кількості жирів.

Проте результати досліджень виявили, що реальна ситуація тривожна. Це стосується не лише популярних десертів та м'ясних продуктів, а й звичайної вуличної їжі.

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

На українців в Австрії чекають неприємні новини: яке правило вводить країна

Австрія запроваджує нові правила, які передбачають проведення ДНК-тестів для біженців, які бажають возз'єднатися з членами сімей на території країни. Цей крок приймається у відповідь на занепокоєння щодо справжності документів, які подаються біженцями.

Введення таких заходів спрямоване на обмеження кількості шукачів притулку, які використовують процедуру возз'єднання сімей як основну причину отримання статусу в Австрії.

Це рішення було введено канцлером Карлом Нехаммером з Австрійської народної партії і не вимагає згоди від коаліційних партнерів, як "Зелені", якщо не йдеться про зміни, що впливають на законодавство Європейського Союзу.

Паспорт / фото: Укрінформ
Паспорт / фото: Укрінформ

Ухильна ганьба перетворилася на бренд: втікачі жартують, українці – лютують

Українські онлайн-магазини підірвали інтернет, пропонуючи одягатися у футболки, бейсболки та інші речі з написом "Ухилянт". Цей тренд викликав бурю емоцій у мережі – хтось вважає його просто жартом, хтось – найвищим ступенем дезертирства.

Соціальні мережі вибухнули обговореннями: одні впевнені, що носіння такого одягу є неприйнятним актом дезертирства, інші вважають, що це вираження свободи вибору та протесту проти політики держави.

Фотографії користувачів, що надягли "Ухилянт" на себе, стали своєрідним мемом у мережі.

Бренд "Ухилянт" / фото: Х
Бренд "Ухилянт" / фото: Х