У той час, як вся країна потерпає від постійних відключень електроенергії, мер Києва Віталій Кличко радісно презентував містянам новий міст.

За словами мера, він побудований на кошти донорів та з'єднує парк Наталка та Оболонський острів.

Проте, прогнозовано, не всі зраділи такому ноу-хау від Віталія Кличка. У той час, як кияни сподівались на нові бомбосховища, їм пропонують міст. Такі ж думки висловила народна депутатка Мар'яна Безугла у своєму телеграм-каналі.

"Віталій Кличко побоявся відкривати публічно свій "міст-глист" у мене на окрузі. Обов'язковою прийшла би і предметно переговорила. Записав відео по-тихому:) Київ, Оболонь, пріоритети мера. Росіяни з супутників побачать того хробака, а от метро, енергетика та бомбосховища не на часі", – зауважила Мар'яна Безугла.

Популярні новини зараз
Маршрутники вирішили підняти ціни на проїзд: доведеться платити у половину більше Ці Знаки Зодіаку вже зараз отримають у житті все, що хотіли: кому дуже пощастило Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90%
Показати ще

Також раніше Знай повідомляв, що на наступних майбутніх виборах чинного мера Києва можуть потіснити. Серед киян зростають інші вподобання. Принаймні, про це свідчать соціологічні опитування, які нещодавно презентував Київський міжнародний інститут соціології.

Згідно з результатами опитування найбільшу підтримку має чинний голова міста В. Кличко (30% серед усіх респондентів і 52,5% серед тих, хто визначився). Далі приблизно з однаковим рівнем підтримки йдуть М. Порошенко (5,7% і 9,9%), М. Томенко (5,6% і 9,7%). Менше респондентів віддали би свій голос за О. Донія (1,5% і 2,6%) та інший кандидатів.