Компанія Robot Era потрапила в заголовки новин, коли їхній гуманоїдний робот XBot-L прогулявся Великою Китайською стіною. Він впевнено піднявся по всіх сходах, наче справжня людина.

В останні місяці ми бачили, як роботи вчаться колоти горіхи, чистити овочі, мити посуд і навіть говорити. Але XBot-L пішов далі і додав у свої досягнення підкорення однієї з найвідоміших архітектурних пам'яток світу.

XBot-L / фото: скриншот Youtube
XBot-L / фото: скриншот Youtube

На відео XBot-L показує, що він став першим гуманоїдом, який подолав Велику Китайську стіну. На одній із веж він навіть виконав кілька рухів мистецтва Тайцзі.

Компанія Robot Era пояснює успіх XBot-L за допомогою унікальних алгоритмів навчання. Ці алгоритми допомагають роботу орієнтуватися у складних умовах та приймати рішення у реальному часі.

Популярні новини зараз
Доплата 20% від розміру пенсії: кому з пенсіонерів підкинуть грошенят Резерв+ отримав важливе оновлення Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів
Показати ще

Співзасновник компанії Юе Сі сказав, що алгоритми сприйняття та навчання з підкріпленням дозволяють роботу розпізнавати складні дорожні умови та своєчасно коригувати свою ходу.

XBot-L використовує передові системи навігації та балансування. Може здатися дивним, що на роботі є трохи ізоленти, але, можливо, це креативний спосіб імітувати туристичне спорядження або просто швидкий ремонт перед сходженням.

Показати свого робота на Великій Китайській стіні – чудовий спосіб прорекламувати свої технології.

Що буде далі з ним, поки невідомо, але розробники, напевно, продовжуватимуть навчати його новим навичкам і прагнути зробити його ще більш здатним.

Нагадаємо, з коро оцінку 4,9 ставитимуть пілотам повітряного таксі: що ми про це знаємо

Раніше ми писали про те, що Nvidia прокачала підтримку Star Wars Outlaws та Marvel Rivals: ексклюзивні трейлери

Крім того, Знай.ua повідомляв, чоловіка заморозили, щоб воскресити: стартував революційний експеримент