Про це він написав у Telegram, передає "ДС".

Як заявляє нардеп, українську журналістку Світлану Крюкову внесли до останнього санкційного пакета саме за рекомендацією Литвина.

"Більше того, правоохоронні органи, які зазвичай готують матеріали, які підкладають під санкційні рішення, у випадку з Крюковою нічого не надали. Але це не зупинило ані Дмитра, ані його начальника (президента України – Ред.). На додаток до суду Лінча, у нас з'явився суд Литвинча", — повідомляє Олексій Гончаренко.

Нагадаємо, 19 січня 2025 року президент України Володимир Зеленський запровадив санкції проти депутатів Верховної Ради Юрія Бойка, Нестора Шуфрича, а також журналістки Світлани Крюкової.

Популярні новини зараз
Правда про відключення світла в Україні: хто насправді вирішує, коли і кому вимикати електрику Канікул нікому не бачити: школярі навчатимуться навіть влітку Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще