Якщо задуматись про те, хто зможе винести марафон: 25 річний або 55 річний, відразу напрошується відповідь, що молодий спортсмен зможе гідно вистояти біг. Коли ви молодше, передбачається, що ви краще, швидше і гнучкіше, чи не так? Але виявляється, це не завжди так.

За даними тренера по спорту з США вдалося перевірити, наскільки молоде покоління витриваліше старшого.

Було опубліковано дослідження медиків, яке показало, що бігуни в проміжку 55-64 років і 25-35 роками завершили лондонський марафон в середньому за 4 години і 4 хвилини. За загальним визнанням, 55-річний чоловік більш досвідчений, ніж 22-річний.

Після цього експерти змогли відзначити кілька основних правил, яких дотримуються дорослі бігуни.

Популярні новини зараз

На Україну насуваються потужні шквали та грози: забомбить "яйцями" з неба

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян пройшлися по червоній доріжці: зразкова пара

Тіна Кароль розкрила правду про свій роман з Баланом: "Нав'язати любов неможливо"

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Показати ще

Вдосконалюйте свою техніку
Люди, яким за 50 років змогли вчасно подбати про своє здоров'я і тіло. Учасники пробігу розповіли, що найбільш ефективний спосіб для них - це постійно працювати над собою. Щоб ваша техніка була краще і організм не давав збоїв, з вашими стегнами, колінами і спиною повинно бути все в порядку. Проаналізуйте свою ходу і положення тіла, в якому ви перебуваєте постійно.

Їжа - це паливо
Багато експертів припустили, що старше покоління, швидше за все, буде доглядати за своїм тілом більше, ніж ті, які знаходяться між 25-34 роками. Відмова від алкогольних напоїв, нічний спосіб життя і нездорова їжа деяким заважає виконувати постійні фізичні навантаження і відчувати себе здоровим. Тому забезпечення збалансованої дієти напередодні бігу може дійсно допомогти вам пройти через це випробування.

Збалансуйте свій стрес
Пробіг тривалої дистанції може призвести до накопичення стресу в певних ділянках тіла. Здатність долати великі відстані неможливо із-за скупчення стресів в неправильних частинах тіла. Молодше покоління, як правило, беруть участь в марафоні, не працюючи над їх технікою, що може призвести до травми під час або після гонки.

Розтяжка
Коли ви стаєте старше, тим більше необхідно витрачати часу на розтяжку і роботу по відновленню сил.

Відстежуйте свої зусилля
Бігуни старше 45 років частіше аналізують своє навчання, отже, покращують свою техніку і ефективність. До цієї поради безумовно варто прислухатися.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що продукти, які багаті на білок і клітковину підтримують наш стан ситості, коли інші продукти навпроти швидко витрачаються залишаючи нас наодинці з почуттям голоду. До цих продуктів відносяться печиво, цукерки, фастфуд, тому краще зменшити кількість їх споживання, особливо в якості перекусів.