Медики рекомендують займатися бігом під відкритим небом, так як це дасть можливість дихати свіжим повітрям та підняти настрій під час тренування.

Ми не можемо бути впевненими у своїй безпеці, коли виконуємо пробіжку у самоті.

Фахівці дали кілька рекомендацій, щоб під час бігу ви були в цілковитій безпеці на сольному шляху.

Будь насторожі
Більшість людей, бігаючи слухають музику в навушниках. Але це дуже небезпечно, так як ви втрачаєте контроль над оточенням. Тримайте у вусі тільки один навушник, а інший хай теліпається. Таким чином, ви будете в курсі, що відбувається навколо вас. Існує небезпека нападів або проїжджаючих машин, які ви не почуєте в навушниках.

Загорятися
Любителям пробіжок в темний час доби теж досить небезпечне заняття. Необхідно надіти щось відбиває світло фар, що допоможе тримати вас видимими. Озброїтеся ліхтариком, який можна одягти на голову і ви зможете освітлювати собі шлях уникаючи травм і падінь.

Популярні новини зараз
ПФУ скасовує українцям пільгові пенсії: виплат можуть позбавити всього через одну помилку Соціальна допомога від держави у 2023: хто з українців може отримувати та в яких розмірах У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Сповістити інших

Можна завантажити на свій гаджет додаток, що буде сповіщати ваших близьких людей про те, де ви знаходитеся. існують програми для безпеки, за допомогою яких ви можете натиснути на кнопку тривоги у випадку, якщо з вами щось сталося.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що директор компанії DNAFit пояснює, що кожна людина - це унікальне поєднання генетики і середовища. Самий найбільший фактор зовнішнього середовища, який ми можемо контролювати - харчування. Аналіз ДНК допоможе підібрати медикам правильний раціон, який завжди потрібно покращувати.