Зовсім недавно з'явилася нова мода у сфері фітнесу. Щоб зрозуміти, як тіло реагує на тренування і продукти харчування, які ми вживаємо під час дієти, необхідно здати аналіз ДНК на перевірку генетичної реакції організму.

56-річна Менді Майєр, яка постійно дотримується здорового харчування при цьому виконуючи фізичні навантаження кілька разів на тиждень згодом перестала помічати прогрес. М'язи і тіло перестали реагувати на навантаження і корисні продукти, що вона вживала.

Її особистий тренер запропонував здати аналіз ДНК, який зможе показати, як взаємодіє її організм і дотримання даного раціону.
Менді погодилася здати зразок слини, після чого вона змогла отримати від фахівців рекомендації по спорту і дієті.
Жінка дізналася кілька разючих фактів, про те як деякі продукти мають вплив на її організм.
За наступні три місяці вона скинула кілька кілограмів, від яких вона намагалася все це час позбутися. Менді розповіла, що змогла знову носити старі речі, які раніше були на неї маленькі.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

Вірити висновкам вчених про те, що ДНК тісно пов'язане з режимом харчування та фізичною активністю чи ні - віришувати вам.

Фахівці і любителі здорового способу життя рекомендують здавати аналізи і дізнаватися про своій генетичний код, який сприяє зниженню ваги і поліпшенню витривалості організму.

Директор компанії DNAFit пояснює, що кожна людина - це унікальне поєднання генетики і середовища. Самий найбільший фактор зовнішнього середовища, який ми можемо контролювати - харчування. Аналіз ДНК допоможе підібрати медикам правильний раціон, який завжди потрібно покращувати.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що американські вчені провели експеримент. Вони змусили групу жінок займатися спортом у спеціальній охолоджуючої рукавичці. Після тренування, вони відзначили, що жінки мають хороші результати в зниженні маси тіла. Добровольці експерименту змогли збільшити швидкість ходьби, знизити тиск і втратити 7,5 сантиметрів в талії.