У місті Немирів Вінницької області у місцевих жителів збирають підписи, щоб храм святителя Луки Кримського належав Московському патріархату.

За словами місцевих жителів, головний лікар лікарні, на території якої розташований храм, сам агітує своїх співробітників і погрожує звільненням, якщо вони не підпишуть бланк, повідомляє Politeka.

"У нас на території Немирівської районної лікарні є Українська православна церква. І ось після однієї служби, протягом декількох днів, парафіянам, які туди постійно ходять, давали якісь спеціальні бланки, щоб вони ставили підписи і голосували за те, що вони хочуть належати до саме Московського патріархату", – зазначив немирівчанин.

Він говорить, що деякі люди підписують документ, а деякі ні, однак обговорюють це питання всі в місті.

"Головний лікар своїм співробітникам взагалі сказав "Якщо хочете працювати і залишатися на своїх посадах – ставте підпис". І це в наказовому порядку. Тут повний безлад", – підкреслив місцевий житель.

Популярні новини зараз

Красуня-донька Ольги Сумської оголила пишне декольте в сміливій сукні: "Ви про що подумали?"

У Києві відкрили суперлікарню для пацієнтів з коронавірусом: "Не ремонтували півстоліття"

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Показати ще

За словами немирівчан, храм тут недавно, і якщо його порівнювати з іншими церковними спорудами, то це новобудова.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Україна вперше намагається навести порядок в релігійних питаннях, пов'язаних із діяльністю церков, якими керують із-за кордону. В парламент внесли відразу два законопроекти, якими хочуть зобов'язати духовні представництва поважати територіальну цілісність України.

Згідно з цими документами, по-перше, кандидатури своїх священиків такі організації на нашій території повинні узгоджувати з українською владою. По-друге, в разі неповаги до українського суверенітету і ведення антиукраїнської пропаганди чиновники отримають право закривати такі церкви.

Крім того, в разі незгоди з діяльністю церкви українським громадам хочуть дати право переходу в іншу конфесію.