В Україні слід переглянути ставлення до свят і кількості вихідних днів. Йдеться про перенесення їх на наступний робочий день.

Про це повідомив нардеп від фракції "Народний фронт" і глава Комітету ВРУ з питань культури і духовності Микола Княжицький, передає "Обозреватель". Він зазначив, що необхідно скасувати практику оголошення понеділка вихідним днем ​​в разі, якщо те або інше свято випадає на суботу або неділю.

Говорячи про доцільність прийняття законопроекту, що скорочує кількість святкових днів в Україні до десяти, нардеп сказав, що все буде залежати від кількості голосів в парламенті.

"Але коли ми святкуємо понеділок після свята, якщо він випадає на вихідний - очевидно, ми втрачаємо робочий час, і це не має ніякого сенсу. Тому такі рішення я повністю підтримую", - висловив свою думку Княжицький.

Парламентарій уточнив, що мова не йде про релігійні свята, Різдво, Трійцю та Великодня. Зміни, якщо їх прийме Верховна Рада, торкнутися державних свят, а саме 1 травня, 9 травня, День Конституції або День незалежності.

В Україні свят стане більше, але вихідних менше

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, працівники Українського інституту національної пам'яті запропонували зменшити кількість святкових вихідних днів до десяти. Відповідний законопроект вже подали на узгодження Міністерству культури України.