У тривалій війні Росія переможцем вийде: тимчасово окуповані території знову стануть вільними, Кримський півострів офіційно стане материковою Україною, а сама нація в черговий раз переродиться наче фенікс. Такий прогноз зробили афонські старці, які раніше попередили про крах президента Віктора Януковича, який був їх частим гостем.

Те, що його президентство не закінчиться нічим хорошим, говорило дуже багато знаків: то похоронний вінок впаде, то двері до Верховної Ради під час інавгурації закриються прямо перед носом. Так само безліч знаків вказувало на близьке напад Росії на Україну. А старці з гори Афон вже давно розповіли, чим вона закінчиться.На близьку війну з Росією вказувало безліч знаків. Чого тільки варта історія з білими голубами, яких після молитви за Україну Папа Римський Франциск випустив зі свого вікна. Птахи, що несуть мир, повинні були вирватися в небо на очах у всього світу. Але замість цього тисячі паломників побачили страшну картину, як на них напали чайка і ворон. Потім орнітологи скажуть: "тільки не треба шукати в цьому якісь чорні знаки. У природі це буденна ситуація". Однак більшість повірило - це знак згори! Але афонські старці заявили, що Русь абсолютно точно має шанс на своє відродження після 2021 року зі центром в Києві.Стартом буде з'єднання на небі Сатурна і Юпітера в день сонцестояння 21 грудня 2020 року (з точки зору зірок - це грандіозна епохальна подія для всіх нас). Афонські старці додали, що погано жити українцям залишилося рівно до 2021. З цього року і по 2033 рік почнеться різке зростання економіки, завдяки чому в межах нашої країни трапиться нове "китайське диво". З волі Божої, судилося нам створити могутню державу, порівнянну з Київською Руссю, бо дух святої Русі знаходиться в Києві, і його пробудили люди. 22 роки - був всього лише летаргічний сон великого народу. Росія, незважаючи на свої прагнення відродитися новою імперією, зазнає краху. На неї чекає ізоляція і самодержавство.

Популярні новини зараз

Зеленський підписав новий військовий закон - забрати на фронт зможуть навіть без мобілізації

Локдаун на травневі та Великдень: Ляшко пояснив, до чого готуватися українцям

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Але російський імператор протримається на троні лише 2 роки і піде з ганьбою. Сама Росія продовжить своє існування, але вже без частини земель на півдні і сході. Більшість російських провінцій стануть вільними від опіки Москви і включатися в державу російський на правах незалежних територій. На Київський престол зійде князь, за часів якого почнеться відродження України, країна може навіть змінити назву. Крим після 3 років перебування під владою Москви остаточно повернеться в лоно України, але вже як земля кримських татар.Європа розділиться на два табори - Західний і Східний, але розпаду Євросоюзу не буде. У східне об'єднання увійдуть майже всі східні країни: Польща, Чехія, Словаччина, Білорусь, Литва, Латвія, Естонія, Молдова, Україна, Угорщина, Румунія.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Нострадамус розповів світу, що їм приготував 2018 рік.