Мета Agile Business - допомогти представникам бізнесу і керівників різного рівня розібратися в принципах, практиках і термінології Аджайл (Agile), дізнатися про досвід використання Аджайл в нетехнологічній сфері і почерпнути ідеї для розвитку своєї організації, команди, продукту або сервісу.

Аджайл (Agile) або Гнучкі підходи - це філософія і методи розробки продуктів або сервісів, і управління процесами, командами і компаніями. Вони широко поширені в сфері IT і технологій, і допомагають компаніям і командам швидко реагувати на зміни ринку. Але ці методи не привілеї технологічного світу, їх можна використовувати практично в будь-якій сфері бізнесу.

Час високих швидкостей диктує лідерам і топ-менеджерам свої правила. Виживає вже не найсильніший, а той, хто блискавично реагує на зміни. Як співвіднести такий тип конкуренції з довгостроковим плануванням, узгодженнями і жорстким управлінням бюджетом на роки вперед? Чи застосовується Agile за рамками IT? Як поєднується Гнучкість з ієрархією в компанії і не залученими людьми? Чи кожна організація може стати більш Гнучкої? Як змінюється роль лідера такої організації?

На конференції Agile Business поговоримо про те, як змінюються провідні компанії завдяки застосуванню Аджайл в управлінні і на прикладах побачимо, як він допомагає бізнесу. Програма, орієнтована на власників бізнесу, керівників усіх рівнів, лідерів проектів, підрозділів, департаментів та ініціатив; підприємців та інноваторів.

Програма конференції включає два потоки доповідей і дискусійні зустрічі в форматі Lean Coffee. Серед доповідей конференції такі теми: "Agile в продажах" (Марина Симонова), "Agile-контракти та тендери. Ефективна робота зі Scrum-підрядниками" (Іван Дубровін), "Як ми запустили Скрам в юридичній фірмі і прокинулися з Холакратією" (Дмитро Гадомський), "На шляху до Business Agility - кейс видавництва "МІФ" (Михайло Горшунов) і багато інших.

Популярні новини зараз

Володимир Остапчук обрав незвичайне "прізвисько" для своєї дружини: "Англо-відьма"

Дружина Діми Монатіка показала сімейний відпочинок в Греції - "Вся просякнута любов'ю"

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Настя Каменських загіпнотизувала формами в "дірявих" колготах: "Ідеальна фігура"

Показати ще

Детальну програму конференції дивіться на сайті.

Зареєструватися на конференцію Agile Business по промокодом 84NG6ZHXDAMR і отримати знижку 10%.

Головний організатор Agile Business Conference - Scrumguides, перша і єдина компанія в Україні, яка вже 10 років займається організаційними змінами і просуванням Гнучких підходів. Команда Scrumguides проводить навчальні класи, тематичні заходи та конференції.