Федеральна служба безпеки Росії вже давно займається підривною діяльністю як на території власної держави, так і в Україні, з метою оголошення нашій країні повномасштабної війни.

Так на сторінці у Facebook активіст Мирослав Гай відреагував на заяву глави Служби безпеки України Василя Грицака про те, що відомство розкрило плани РФ організувати на своїй території теракти і звинуватити в усьому Україну.

"Просто ще не час. Ще не стягнуті повністю війська. Ще не підписані всі військові закони. Ще не готова економічна мілітаристська машина для роботи в ізоляції - ті хто кажуть у них не вийде, читайте новини про КНДР", - зазначив Гай.

За словами волонтера, Кремль ТВ знову заполонили пропагандистські антиукраїнські сюжети, що закликають росіян до агресії.

"У РФ правлять чекісти, гебня, а їх ідеал це Сталін і СРСР. Їх методи - репресії, теракти, вбивства і загороджувальні загони ... І війна. В СРСР було багато хороших людей, у гітлерівській Німеччині теж, але в результаті через таку риторику й загинули мільйони", - підкреслив Гай.

За словами активіста, українці мають "наїжачитися, і показати, що ми будемо битися до кінця", а ще - провести реформи й остаточно позбутися пережитків минулого.

"Інакше, через 70 років нове покоління буде читати, як світові країни не зупинили світову війну і як Україна впала першою жертвою такої боягузливої політики. Тільки читати вони будуть сидячи біля багаття, на шкурі п'ятиногого оленя", - підсумував Гай.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", СБУ розгадала підступний задум російських спецслужб.