28 жовтня 2017 року столичному парку Вічної Слави активісти Громадського руху "Український вибір - Право народу" провели пам'ятні заходи з нагоди 73-й річниці визволення України від фашистських загарбників. Учасники акції поклали квіти до Могили Невідомого Солдата, вшанували хвилиною мовчання пам'ять героїв і провели урочистий мітинг-реквієм.

Відкрив мітинг Валерій Блідар, координатор по роботі з громадськими організаціями та об'єднаннями Руху "Український вибір - Право народу". "Лише кілька років тому День визволення України від німецько-фашистських загарбників урочисто відзначався в нашій країні на найвищому державному рівні, а сьогодні ми бачимо, як представники влади намагаються витравити з пам'яті українців навіть згадку про подвиг наших дідів і батьків: перейменовуються вулиці і міста, нав'язується нова термінологія - Велику Вітчизняну війну тепер називають Другою світовою, а День Перемоги пропонують замінити Днем пам'яті і примирення", - зазначив представник Руху. Українців змушують повірити в те, що істинними героями війни 1941-1945 років були воїни ОУН-УПА. Така фальсифікація історії, переконаний Валерій Блідар, "обов'язково призведе до духовної деградації молодого покоління українських громадян, перетворивши їх на манкуртів, що родства не пам'ятають".

Популярні новини зараз

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Тарас Тополя приголомшив зізнанням, українці переживають за Alyosha :"З приставкою "екс"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Показати ще

Валерій Блідар зачитав учасникам заходу звернення лідера Громадського руху "Український вибір - Право народу" Віктора Медведчука. "Я впевнений у мудрості українського народу, який не забуде подвиг батьків і дідів, не зрадить їх пам'ять. А тому всі спроби переписати історію приречені на провал", - зазначив Віктор Медведчук. "Зберігаючи героїчні сторінки нашої історії, ми доносимо до нинішньої молоді уроки минулого, зберігаємо моральну основу виховання майбутніх поколінь. Адже воїни-визволителі можуть служити прикладом справжнього патріотизму для молодих поколінь, зразком незламної сили духу і героїзму", - підкреслив лідер Руху.

Учасники мітингу, що виступали, висловили обурення політикою декомунізації, в рамках якої в Україні не лише перейменовуються вулиці і міста, не лише фальсифікується історія Великої Вітчизняної, але і переписуються героїчні сторінки історії нашого народу.

"Ми в неоплатному боргу перед героями-визволителями і не маємо права забувати про їхній подвиг! - сказав генерал-майор Валерій Башков, представник Всеукраїнської громадської організації "Союз радянських офіцерів". - Пам'ять про цей подвиг і гордість за наших батьків і дідів допоможуть нам зберегти священний зв'язок поколінь".

"Сьогодні в країні чимало діячів, які називають себе істинними патріотами, а насправді агресивною риторикою і екстремістськими діями завдають ударів по Україні, поглиблюючи розкол і не дозволяючи врегулювати конфлікт на Сході, - вважає Валерій Федотов, керівник Громадського об'єднання "Всеукраїнський союз ветеранів "бойові побратими". - Але прикладом справжнього патріотизму є герої Великої Вітчизняної, які врятували нашу Батьківщину і весь світ від коричневої чуми".

А керівник ВГО "Об'єднання слов'янського активу" Анатолій Безуглий підсумував: "Нам, дітям і онукам героїв тієї визвольної війни, є чим пишатися. Ми - спадкоємці Великої Перемоги - розуміємо, які історичні цінності ми захищаємо і чому ми це робимо".

Учасники мітингу висловили впевненість, що у майбутньому День визволення України від фашистських загарбників знову стане великим святом в усіх регіонах, для всіх громадян країни.

Такі заходи "Українського вибору - Права народу" пройшли по всій країні - від півночі до півдня, від заходу до сходу: в самому Києві, в Київській і Чернігівській, Сумській та Полтавській, Львівській та Хмельницькій, Одеській та Вінницькій, Запорізькій і Дніпропетровській областях. Пам'ять про подвиг воїнів-визволителів зобов'язує нас заради майбутніх поколінь "зшити" країну, відновивши її територіальну цілісність і народну єдність.