Аліменти в Україні 2018: неплатників чекає новий удар

поділитись
Вже готуються нові закони

Український уряд запланував нове ускладнення життя злісним неплатникам аліментів. Про це повідомляють ЗМІ.

За словами міністра юстиції Павла Петренка, його відомство хоче збільшити розмір виплат, а також ввести кримінальну відповідальність для тих, хто ухиляється від суспільно-корисних робіт.

"Ми плануємо збільшити розмір аліментів, а також ввести ряд стимулів, щоб не накопичувалася заборгованість. Крім того, передбачено низку новацій, які повинні додатково захищати дітей з інвалідністю", – зазначив Петренко.

За словами міністра, пропонується посилити відповідальність батьків, які будуть ухилятися від суспільно-корисних робіт. Зокрема, передбачається кримінальна відповідальність, при цьому таких осіб будуть забезпечувати роботою, а зароблені ними кошти спрямовувати на погашення боргів перед дітьми.

Раніше Петренко повідомляв, що Міністерство юстиції України за рік стягнуло сотні мільйонів гривень аліментів на користь дітей — 837,7 млн грн. При цьому він зазначав, що з цієї суми 240,9 млн грн було стягнуто державними виконавцями завдяки застосуванню встановлених законом обмежень.

Міністр соціальної політики України Андрій Рева в ефірі одного з українських телеканалів висловив думку, що дорослі діти також повинні платити аліменти на утримання своїх непрацездатних літніх батьків.

Нагадаємо, закону про посилення відповідальності за несплату аліментів виповнюється два місяці.

Крім того, немає необхідності в додаткових законах, що регламентують сплату так званих "дорослих аліментів", тобто зобов'язання дорослих дітей платити своїм літнім батькам.

За словами міністра, в Україні громадяни переважно гідно піклуються про своїх літніх батьків, хоча і мають досить низькі доходи. Втім, є й пенсіонери, які незважаючи на свій вік і брак здоров'я все ще допомагають своїм дорослим дітям.

Дивіться сюжет про аліменти

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", українців попередили про важливий нюанс.

Автор матеріалу: 
Анна Веретенникова
Теги: 
аліменти 2018, Україна, неплатники
В Україні все більшої популярності набувають «швидкі кредити»
0
0
20:45 16.07.2018
Держслужба ввела постійну заборону на "Валсар Н" в порошку, який виробляється в Китаї
0
0
20:30 16.07.2018
72-річному охоронцю житлового комплексу зламали щелепу і ребра
0
0
20:09 16.07.2018
Злочинними діями займалась відомий в Україні медичний заклад
0
0
19:55 16.07.2018