Запорізька атомна електростанція отримає обладнання від компанії Westinghouse Electric Company зі США.

Відповідний контракт американці підписали з оператором українських АЕС в рамках підвищення безпеки, повідомила прес-служба "Енергоатому".

За інформацією підприємства, Westinghouse поставить системи аварійного та післяаварійного моніторингу, а також системи контролю концентрації водню для блоків №3, №4, №5 та №6 Запорізької АЕС. Модифікації включають системи моніторингу разом з апаратурою контролю під час проектних і запроектних аварій, а також різні додаткові компоненти, такі як проходки, кабелі, лінії системи вимірювань, спеціальні інструменти, пристосування, запасні частини, витратні матеріали та спеціальні монтажні кріплення.

Проект розпочнеться з поставки для блоку №4 Запорізької АЕС на початку 2018 року і завершиться постачанням для блоку №6 в кінці 2019 року. Завершальне приймальне випробування останньої поставленої системи планується на початок 2021 року.

Популярні новини зараз

Вагітна Меган вийшла в світ з принцом Гаррі в сукні за $3,5 тисячі та годиннику принцеси Діани

Юрій Ткач з "Квартал 95" раптово схуд, фанати не впізнали: "Циганські фокуси"

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", навесні американська компанія Holtec International надіслала в Україну технологічне обладнання для будівництва сховища ядерних відходів.