Американська компанія Holtec International надіслала в Україну технологічне обладнання для будівництва сховища ядерних відходів.

Як повідомляє прес-служба підприємства "Енергоатом", американці будуть постачати спеціальне обладнання для поводження з відходами атомних станцій, яке передбачено в проекті будівництва ЦСВЯП (Централізоване сховище відпрацьованого ядерного палива).

У компанії уточнили, що це спеціальні цистерни, а також допоміжна техніка, для перевезення і інших операцій з такими цистернами, які важать по 150 - 170 тонн.

Відзначається, що ЦСВЯП потрібно Україні для поховання палива з трьох українських АЕС: Рівненської, Южно-Української та Хмельницької. Запорізька станція має своє сховище.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що будівництво Центрального сховища для відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП) почалося в зоні відчуження на півночі Київської області.

Популярні новини зараз
Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки Відома астрологиня розповіла, коли прийде "мирний процес" в Україну Порушники можуть їхати? Українських водіїв "звільнили" від штрафів По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину
Показати ще