Американський астронавт Рендольф Брезник опублікував в соціальній мережі фотографію Києва, яку він зробив з борту Міжнародної космічної станції.

"Собор Святої Софії 11-го століття і Михайлівський Золотоверхий монастир 12-го століття сяють в Києві, столиці України", - написав по фото в Facebook Брезник.

Фотографії NASA.

Популярні новини зараз
"Жодних повноважень": адвокат пояснив, які поширені дії ТЦК грубо порушують закон Нові правила передачі показників лічильника: про які зміни варто знати Без довідки не буде виплат: який документ пенсіонери мають подати до ПФУ Світла не буде, а дітей відправлять додому: школи та садки готуються закривати
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що астронавти поділилися рідкісним фото. В об'єктив камери потрапило місячне світло, яке відбивається з морської поверхні Землі.Снімок опублікували співробітники Міжнародної космічної станції.

Кадри вражають. Здається, ніби по планеті розсипалися золоті зірки. Також видно частину космічної станції. Складається уявлення, що ніби до Землі рукою подати.