Результати незаконного референдуму в Криму, який проводили окупанти, насправді сфальсифіковані.

За словами нардепа від БПП Мустафи Джемілєва, окупанти стверджують, що результати були наступними: 83% - явка, 96% або 98% висловилися за приєднання до РФ. В інтерв'ю Realist'y Джемілєв заявив, що таких результатів не було і бути не могло.

"Там люди працюють в різних регіонах, а голосувати треба за місцем проживання. З 180 тис. кримських татар на "ділянки" прийшло тільки 900, і то, більшість з них наївно думали, що потрібно сказати про своє бажання бути в складі України. І ми маємо секретне донесення ФСБ Криму своєму начальству в Москві. Реальна участь було 34,2%, і не всі голосували за приєднання до РФ", - сказав політик.

Матеріали для Гааги

Популярні новини зараз

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Син Потапа та Ірини Горової перетворився на справжнього чоловіка: "Фіксує красу"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у всіх містах йде підготовка до Нового року. У деяких вже встигли порадувати дітлахів яскраво прибраними ялинками. Зустрічає своїх гостей і новорічна красуня в анексованом Севастополі. Однак не так просто до неї потрапити. На вході людей ретельно обшукують і пропускають через металошукачі.

Людей змушували показувати вміст сумок, і навіть дитячих колясок. На площі Нахімова були присутні близько десятка поліцейських і представників севастопольського "козацтва".