Українські літаки незабаром можуть з'явитися в Китаї. Держпідприємства "Антонов", "Івченко-Прогрес" і акціонерне товариство "Мотор Січ" обговорили з китайським замовником поставку 50 повітряних суден.

Про це повідомляє прес-служба "Мотор Січ". Майбутній контракт сторони обговорювали на авіасалоні в паризькому Ле Бурже. Замовника зацікавили літаки Ан-178.

Під час зустрічі мова йшла про постачання 50 літаків до Китаю. 12 повітряних суден у готовому вигляді та 40 літакокомплектів.

Ан-178 оснастять турбореактивним двигуном Д-436-148ФМ. Силовий агрегат виробляє українська компанія "Мотор Січ".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, держпідприємство "Антонов" продемонструвало на паризькому авіасалоні Ле Бурже свою новинку. Європейській публіці показали Ан-132Д.

Популярні новини зараз
До 20 години на добу без електрики: у Раді дали тривожний прогноз щодо відключень світла Вдарять морози й нічні, й денні: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання Жінки на заводи, чоловіки – в окопи: ветеран закликав масштабувати мобілізацію Схема з лічильниками: українцям нараховують космічні борги за світло
Показати ще