Серед всіх європейських армій, яких регулярно порівнюють за силою і чисельністю, українці посіли 8 місце в топ-10.

Про це йдеться в звіті авторитетного "Рейтингу військової могутності" за версією видання Global Firepower.

Експерти складали індекс, беручи до уваги 55 різних чинників, серед яких кількісні та якісні показники особового складу та озброєнь, рівень фінансування, військовий резерв, кількість населення, логістика, географічне положення країни і навіть наявність природних ресурсів.Основним критерієм рейтингу є людський ресурс. Згідно з інформацією Global Firepower, на сьогоднішній день в Україні проживає 44 мільйони людей.

Популярні новини зараз

Могилевська заговорила про дітей Каменських і Потапа: "Чекаємо на поповнення"

Українці масово залишають країну: кордони перетнуло вже понад 4 мільйони людей

Арсен Мірзоян показав, заради чого тікає з дому щоранку: поки Тоня Матвієнко спить

Надя Дорофєєва з Дантесом поставили на вуха прикарпатське село: "На ногах дискотека"

Показати ще

Неочікувано, але Росія в топ-10 не потрапила

Лаври першості в "армійському" рейтингу отримала Франція. У першу п'ятірку також потрапили Великобританія, Німеччина, Італія та Іспанія.

Перед Україною, на 7-му місці Греція, на 9-му - Чехія. Замикає європейський топ-10 Швеція. Всього в списку 33 країн.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що волонтери фонду "Вернись живим" оприлюднили вражаюче відео знищення українськими військовими в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі ворожої позиції. Відповідний ролик розміщений на сторінці фонду в Facebook.

Ми також писали про те, що бойовики "ЛДНР" прибрали насоси поблизу Єнакієвого, завдяки яким вода відкачувалася з шахти "Юнком". Про це йдеться у звіті місії ОБСЄ. За словами працівників шахти, 4 насоса, які допомагали регулювати рівень води, прибрали, а решта насоси повинні бути відключені найближчим часом.

Бойовики "ДНР" несуть серйозну загрозу для екологічної безпеки не лише України, але й сусідніх країн. Можливе затоплення бойовиками шахти "Юнком" на Донбасі може стати серйозним екологічним ударом для України.