Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков став одним з авторів книги "Ленін з нами?".

Як повідомив в Facebook глава МВС, вона вийшла на трьох мовах - українській, російській і англійській.

"Представляю вашій увазі книжку - сьогодні - 7 листопада - в 100-ту річницю "Великої жовтневої соціалістичної революції". Упевнений, це було важливо і 10 років тому, важливо, на жаль і зараз. Чи змогли ми сформулювати моральний імператив історичної пам'яті, струсити морок радянської пропаганди, усвідомлено звільнитися від "привиду комунізму" і його ідолів? Я вважаю, що нашому суспільству вкрай необхідна широка громадська дискусія про роль і місце в історії нашої країни комуністичного проекту і образу Леніна як його символу", - відімтив міністр.

За його словами, для кого-то це "книга-питання, книга-дискусія, а для кого-то, можливо, книга-провокація".

Популярні новини зараз

Улюблені курорти українців спалахнули як сірники: дим, паніка і троє загиблих

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Лілія Ребрик показала струнке тіло у відвертій сукні - "Яка солоденька!"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

Крім Авакова авторами виступили міністр молоді та спорту Ігор Жданов, голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович , депутат Верховної Ради від "Народного фронту" Микола Княжицький, директор Харківської правозахисної групи Євген Захаров і журналіст Віталій Портников.

Варто відзначити, що Аваков один з тих міністрів, який дуже проявляє активність в соціальних мережах. Електронного спілкування, мабуть, йому стало мало, і він переключився на книги. Похвально! Особливо для міністра внутрішніх справ воюючою країни.

Аваков врятував сина.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що 7 листопада голосування за відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з тріском провалилося. Втім, нічого дивного. "За" звільнення глави МВС проголосував аж 31 народний депутат, "проти" - всього лише 102.