В Австралії 20-річному хлопцю зробили незвичайну операцію. Зака Мітчелла, який працює на фермі, понівечив розлючений бик. Медики не змогли врятувати великий палець на його правій руці, але знайшли креативне рішення: Митчеллу пересадили великий палець з його ноги, сообщает ВВС.

Лікарі протягом трьох місяців боролися за палець потерпілого. Бик атакував австралійця в травні, втиснувши його руку в огорожу.

За словами хлопця, після того, що сталося, інші працівники ферми намагалися йому допомогти, зануривши палець в кулер з льодом. Після події, для надання допомоги, Мітчелла перевезли в столицю штату на вертольоті.

Однак, ряд операцій закінчився невдачею. Поки лікарі не вдалися до радикального вирішення - пересадити пацієнтові палець ноги, щоб долоня могла нормально працювати.

Спочатку хлопець був проти такої операції, але, трохи подумавши, погодився. Два тижні тому в Сіднеї лікарі зробили Митчеллу операцію, тривалістю высым годин. Тепер хлопця очікує рік реабілітації, але йому не терпиться знову повернутися до роботи на фермі.

Популярні новини зараз

Закоханий Дантес розтанув перед Дорофєєвою в міні-бікіні: "Рецепт кайфового дня"

Донька Сумської Паперна похвалилася розкішною фігурою в крихітних шортах: "Це вогонь"

Катерина Репяхова народила Віктору Павліку сина: відомі ім'я, зріст і вага малюка

Могилевська зі сльозами звернулася до покійного Чапкіса: "Спасибі за наше весілля"

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Австралія розширила санкції щодо Північній Кореї.