На сьогодні 30% українців віддають перевагу дешевим моделям автомобілів. Серед найпопулярніших автівок, які купують українців, ВАЗів більше, ніж будь-яких інших машин.

Про те, які автомобілі найбільше купують українці, розповіла аналітична служба OLX.

Так, ВАЗ в рейтингу моделей займає цілих 6 позицій. На перших двох місцях – "копійка", якою цікавилося 9% аудиторії, і "шістка" - 7,1%. Третє місце з показником 5,2% відвоював старий Daewoo Lanos-Sens.

До десятки найпопулярніших серед українців моделей машин увійшли й деякі бюджетні "іноземці" –, Opel Vectra та Volkswagen Golf.

Водночас до рейтингу найпопулярніших марок увійшло набагато більше іноземних авто. Так, багато українців віддали перевагу старим "німцям" – крім двох вже згаданих, у списку з'явилися марки Mercedes, BMW та Audi. Одне місце відійшло Ford, багато машин якого для європейського ринку також збираються в Німеччині.

Популярні новини зараз

Львів'яни врятували від страшної долі 13 малюків: "Хотіли зняти шкури"

Тіна Кароль показала розваги з неідеальною фігурою: "Як песика"

У Києві розстріляли Mercedes і залишили "подарунок" для копів: "Тебе попередили"

Українка народила чотирьох дівчаток, вся лікарня п'є шампанське: "Тримайся, таточку"

Показати ще

Впевнене п'яте місце дісталося вітчизняній марці ЗАЗ – їх автомобілі в першій половині 2017 року придбали 4,7% аудиторії OLX.

Як повідомляв портал "Знай.ua", вульгарна реклама компанії, що продає в Україні автомобілі з Європи, викликала жваву дискусію в соцмережах.