Байдужість українці до життя інших людей та ігнорування правил дорожнього руху не виправить вже ніщо.

В цьому переконався креативний директор, засновник інтерактивного лялькового театру Spillikin Олексій Новіков. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Новіков зазначив, що до такого висновку прийшов після випадку, який стався дорогою до станції метро "Либідська" в Києві.

"Переді мною розвертається Х5, і відразу ж зупиняється в другому ряду, тому що в правому вже стоїть мікроавтобус якогось генія. Тип із Х5, не вмикаючи аварійку, показово вилазить, тисне руку чоловіку, що підбіг, і повідомляє йому: "Зовсім оху*ли, стати ніде!". Після цього вони починають щось обговорювати. Причому нікуди не відходячи, там, де він і виліз із машини. Тобто для мене перешкоди в три ряди від тротуару: бусик, Х5, два чоловіки", – написав Новіков.

Новіков спробував ввічливо вказати водіям на те, що так робити не можна, що це може призвести до травми іншої людини. Однак у відповідь йому просто нахамили:

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка Реп'яхова знову опинилася в лікарні після пологів: "Мені стало гірше"

"Холостяк" Заливайко і Анна Богдан розповіли про кохання після проекту: "Робить все, щоб мені було добре"

Молодого хлопця натовпом повалили на землю через відро черешень: особливо небезпечний

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

"А чо мені повинно бути соромно? Чиє життя? Та ти як мотоцикліст взагалі повинен ..." – і далі я стрімко мчу до самого будинку на нейтралці, тому що тяга вдарити така, що куди там моїм нещасним кубикам", – написав Новіков.

За його словами, незважаючи на те, що в нашій країні сьогодні відбулось дуже багато позитивних змін, є дещо, що ніяк не зникає – безвідповідальність українців на дорогах та байдужість до життя інших.

Пост Новікова розбурхав користувачів і вони відгукнулись емоційними коментарями. У своїх дописах користувачі порадили наступного разу викликати поліцію, попередньо записавши номери порушників, а також з іронією зазначили, що Новіков вчинив "не як європеєць".