Творець популярного месенджера Telegram Павло Дуров розповів про принципи, яких дотримується компанія, коли модерує публічні канали.

На офіційному сайті адміністрація повідомила, що лише за жовтень забанили 8,5 тисячі каналів, які розміщують заборонені матеріали. Здебільшого це все, що так чи інакше пов'язане з тероризмом. Дуров зазначив, що завжди є певна грань, за яку заходити не дозволено нікому. В топі списку - заклики до насильства.

"Можна критикувати місцеву владу, оскаржувати статус-кво і брати участь в політичних дебатах. Пропагувати жорстокість і закликати до дій, які можуть зашкодити простим людям - не можна", - заявив Дуров. Як приклад бізнесмен навів іранський публічний канал, який вигадав для підписників конкурс: потрібно кидати каміння у вікна і знімати це на відео. Наступний рівень - коктейлі Молотова в мечеті. Канал користувався популярністю, більше 100 тисяч людей були підписані на нього, але все ж його заблокували.

Дуров наголосив, наскільки важлива свобода слова: "Telegram ніколи не піддавався тиску чиновників, які хотіли змусити нас ввести цензуру. Свобода слова - одна з тих цінностей, які ми захищаємо вже 11 років, спочатку в Росії, тепер по всьому світу".


Популярні новини зараз

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Катерина Репяхова зізналася, як її мама називає свого зятя: ким став у тещі Віктор Павлік

Палає найбільше на планеті звалище шин: загрожує катастрофою для усього світу

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як Telegram поплатився за відмову працювати з ФСБ.