На маріупольському пляжі за підозрою у розбещенні неповнолітньої затримали чоловіка 1954 року народження.

Про це повідомив начальник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін на своїй сторінці у "Facebook".

"Дитина пішла гуляти до моря одна, поки батьки були на роботі. Там до неї підійшов чоловік і запропонував прогулятися. Дівчинка відмовилася, тоді незнайомець взяв її на руки, відніс на лавку, де посадив до себе на руки. Наразі з дитиною працюють психологи", - пояснив Аброськін.

Затриманий виявився батьком п'ятьох дітей.

Як повідомляв "Знай.ua", екс-тренер дитячої команди Кру Олександра (клуб другого англійського дивізіону) Баррі Беннел звинувачений в 41-му випадку педофілії.

Популярні новини зараз
Більше ніяких бусиків та бійок з ухилянтами: ТЦК зобов'язали проводити мобілізацію за новими правилами За п'ять платежів – штраф до 85 тисяч: навіщо податкова "шпигує" за українцями через чеки Важливе звернення щодо мобілізації і роботи ТЦК: Міноборони попередило українців Перерахунок пенсійних виплат: хто зі стареньких у червні отримає довгоочікувані надбавки
Показати ще