У період з 17 по 20 серпня ціни бензину та дизпалива в мережах АЗС ОККО і WOG виросли на 50 коп./л. Про це промовисто свідчать дані моніторингу роздрібного ринку "Консалтингової групи А-95".

Зокрема, бензин марки А-92 на станціях WOG подорожчав до 31,45 грн / л, А-95 - до 32,45 грн / л, А-95 + - до 33,45 грн / л. Ціна на ДТ на WOG зросла до 29,95 грн / л.

У мережі ОККО ціна бензину А-92 зросла до 31,49 грн / л, А-95 - до 32,49 грн / л, А-95 + - до 33,49 грн / л, дизельне паливо - до 29,99 грн / л.

"БРСМ-Нафта" завищив ціни на деякі види палива на 3-5 коп / л, а мережа UPG - на 0,30 коп / л.

Нагадаємо, попередня хвиля підвищення роздрібних цін бензину і ДТ почалася 1 серпня. Тоді ОККО і WOG підвищили вартість палива на 50 коп / л.

Державна служба статистики повідомила про дані, що стосуються споживання бензину українськими водіями.

Так, в червні 2018 року було куплено на 13% менше цього виду палива, ніж за аналогічний період минулого року. Фахівці пов'язують поступову відмову від бензину зі зростанням цін: в якийсь момент його використання просто перестає бути економічно вигідним для рядових користувачів.

Крім того, люди все частіше переходять на бюджетні газ і дизельне паливо, а також потроху намагаються електромобілі.

Відомо, що при теперішній ситуації кількість закупівель дизельного палива лише трохи відстає від бензину - українці купили 94 тисячі тонн дизельного палива і 73 тисячі тонн газу, тоді як обсяг продажів бензину поки що утримується на рівні 111 тисяч тонн.

Як повідомляв раніше Знай.ua, знецінення гривні в Україні знову негативно позначилось на цінах, зокрема водії заговорили про подорожчання пального.

В Україні дорожчають нафтопродукти через зростання курсу валют. Половина мереж АЗС підвищила вартість палива в межах 50 коп./л, повідомляє прес-служба "Консалтингової групи А-95".

Найближчим часом експерти очікують підвищення цін в інших мережах. За їх розрахунками, якщо долар дорожчає на одну гривню, то ціна за літр бензину і дизпалива збільшується на 85 копійок. Це означає, що збільшення курсу долара на 75 копійок тягне за собою підняття цін в межах 65 копійок за літр.

Також Знай.ua писав про те, що нафтопродукти в Україні знову різко подорожчають. Про це повідомляє прес-служба Консалтингової групи А-95.