Як виявилося, ДПС у Росії має право вирішувати, чи можна тобі знімати щось чи ні. Так, жінку, яка знімала дорогу, по якій скоро повинен проїхати президент РФ Володимир Путін, попросили телефон прибрати. Відповідне відео виклав telegram-канал 4chan.

Повідомляється також, що перед тим, як Путін повинен був проїхати по дорозі, на заправках відключили ціни на бензин.

"ДПС заборонили знімати кортеж Путіна, а на заправці перестали показувати ціни. Цар їде", - пишуть на каналі.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", група російських дідусів і бабусь записали відеозвернення до американського народу, в якому вони заявили про любов до американців і ненависті до Білого дому. Відео, яке вони зняли - це своєрідна відповідь на санкції, які були введені проти Росії 8 серпня. Ролик виклав telegram-канал Сувора реальність.

Як відповідь на санкції, загін бабусь і дідусів спалював американські долари, надрукований на листочку прапор Америки і фотографію Білого дому.

"Довгоочікуваного продовження серіалу. Загони Пині завдають удару по США", - підписали відео на каналі.

Нагадаємо, на тимчасово окупованих територіях Донбасу бойовики стали піддослідними щурами, яких без попередніх випробувань використовують нове обладнання та медичні препарати.

Як повідомляє портал Рoliteka, про це з посиланням на розвідку розповіли в українському Міністерстві оборони.

Зазначимо, друк вийшла досить суперечлива лід харківського видавництва "Ранок" під назвою "Рослинний світ". На перший погляд звичайна навчальна література спровокував гучний скандал: на сторінках тимчасово аннексированный Крим позначений, як російська територія.

Звістка про появу цього видання викликало небувалий ажіотаж у мережі: адміністратор інтернет-спільноти видавництва погіршила ситуацію ще більше, відзначившись своєю некомпетентністю в географії, пише журналіст Сергій Громенко на своїй сторінці в Facebook. Громенко також підкреслив, що чув інформацію про те, як той самий "Ранок" торгує на ринку РФ.