Китайська провійнція Хайнань оголосила безвіз для України

Китайська провінція Хайнань скасувала візи для громадян України. Окрім українців, цю китайську провінцію без віз зможуть відвідувати громадяни ще 59 країн світу, повідомляє 24-й канал з посиланням на Міністерство громадської безпеки Китаю.

Відтак, безвізовий режим із провінцією Хайнань почне діяти з 1 травня. Термін можливого перебування туристів на острові буде збільшений з 21 до 30 днів.

Нові правила діятимуть як щодо туристичних груп, так і щодо окремих мандрівників, які приїжджатимуть на острів, користуючись послугами туристичних агентств.

Популярні новини зараз

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Донька Сумської Паперна похвалилася розкішною фігурою в крихітних шортах: "Це вогонь"

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Як раніше передавав портал "Знай.ua", Україна знаходиться в процесі переговорів про безвізовий режим з Колумбією.

13 квітня 2018 року директор департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ Сергій Погорельцев в рамках візиту до Латинської Америки провів цільову зустріч з директором з консульських і міграційних питань МЗС Колумбії Лус Стелою Портільо і директором департаменту Європи МЗС Колумбії Хуаном Гільєрмо Кастро.

"Сторони констатували необхідність активізації зусиль, спрямованих на підписання найближчим часом двосторонньої угоди про скасування візових вимог для громадян України та Колумбії", - заявили в прес-службі.

Нагадаємо, нескінченні черги на персоналізацію закордонних паспортів в Україні різко скоротили більш, ніж на 100 000 за якийсь місяць. Тепер кількість осіб в черзі скоротилася до 572 000.

"Незважаючи на стійко підвищений попит на закордонні паспорти, черга на персоналізацію скорочується. Це стало можливим після введення в експлуатацію на Поліграфкомбінаті "Україна" додаткової лінії персоналізації документів, який було придбано в 2017 році. Якщо в середині березня загальна черга на персоналізацію закордонних паспортів на Поліграфкомбінаті "Україна" становила близько 700 тисяч, то вранці 16 квітня чергу становила 572 тисячі", - повідомляють у відомстві.

Також в службі уточнили, що динаміка подальшого зменшення черги і скорочення реальних термінів видачі паспортів залежатиме від поточного попиту на закордонні паспорти.